KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418153

nr 1541 8153

Villy Daugaard Pedersen

(1915-1994), Danmark

Oljemålning, Triptyk, Villy Daugaard Pedersen (1915-1994). Signerad, daterad 1968-69. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 43x32 cm

Villy Daugaard Pedersen, dansk bildkonstnär född 1915, död 1994.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 22 maj 2023
kl 20:58:01

22/5 20:52:05 1      Vinnande bud

Villy Daugaard Pedersen

Läs mer om Villy Daugaard Pedersen